Телефон

+38 (050) 86 53 640

Часы работы

Пн - Нд: 8:00 - 21:00

Ковані сходи від виробника

Ковані сходи відносяться до основних елементів будинку, які встановлюються раз і назавжди. Замовити ковану сходи в будинок або на ганок Ви можете по телефону +38 050 86 536 40. Вони змінюють сприйняття масштабності приміщення, а художня ковка сходів створить враження збільшеного простору і додасть приміщенню елегантний, витончений стиль.

Красива ковані сходи виконує не тільки основну свою функцію — підйом на поверхи, вона є ще й оригінальною прикрасою інтер’єру. Кування сходи — процес творчий, результат завжди чудовий! Конструкція може бути як повністю з металу. Конструкція може бути з різних матеріалів (бетон, дерево, мармур) — і ця будуть сходи з куванням.

Сходи це візитівка вашого будинку

Кування сходів за індивідуальними проектами з урахуванням індивідуальних особливостей приміщень та будівель. Інженерний розрахунок безпеки, як в цілому, так і всіх складових конструкції, з попереднім підбором малюнків, візерунків і деталей художником — дизайнером, з виїздом інженера — конструктора на об’єкт для проведення необхідних замірів та розрахунків, а потім виготовлення замовлення і його монтаж