Телефон

+38 (050) 86 53 640

Часы работы

Пн - Нд: 8:00 - 21:00

Виготовлення металоконструкції Чернівці - Кузня Ковані Традиції (16)

Швидко збудовані склади та ангари

Виготовлення збірних ангарів з металоконструкцій під ключ. Ви можете замовити у нас швидко та якісно збудовані склади і будівлі будь-яких типів: стандартних розмірів, за індивідуальним проектом, односхилі або подвійні, в вигляді прибудови до будівлі, теплого або холодного виконання.

Проектування

Виготовлення

Монтаж

Доручене нам проектування будівлі та проектні роботи будуть виконані на гідному рівні. Ми йдемо на зустріч замовнику в усьому, що не суперечить професійним нормам і правилам проектування. З нами Ви заощадите Ваші найважливіші ресурси — час і гроші!

Всі комплектуючі для виконання робіт, а саме, металоконструкції, сендвіч-панелі, профнастіл, ми виробляємо самі або за допомогою наших партнерів з високоякісних матеріалів за найсучаснішими технологіями відповідно до державних стандартів.

Наявність висококваліфікованих монтажних бригад, кількох виробничих баз та сучасну техніку дозволяє нам виконувати значну частину робіт власними силами, що в кінцевому підсумку підвищує якість і скорочує терміни будівництва об’єкта.

БУДІВЕЛЬНІ ФЕРМИ

Ми займається виготовленням будівельних ферм. Металева структура, що складається з окремих похилих розкосів або вертикальних стійок, які з’єднані між собою в окремі вузли, розташовані на нижньому і верхньому поясі ферми за допомогою зварних з’єднань, їх сукупності утворюють жорстку конструкцію.